Kat Karviné Lingr: Fanouškům Karviné patří velký dík. Velké poděkování si ale zaslouží hlavně naši fanoušci

Kat Karviné Lingr: Fanouškům Karviné patří velký dík. Velké poděkování si ale zaslouží hlavně naši fanoušci
OBSAHUJE OHLASY

Slavie v rámci osmifinále MOL Cupu jela na výlet přes celou republiku až do vzdálené Karviné, aby vyhrála 2:0. Velkou měrou se na výhře podepsal odchovanec slezského celku Ondřej Lingr, který v "domácím" prostředí přichystal první branku a druhou sám proměnil.

Fanoušci Slavie si zasloužili refundaci za únorovou prohru s Karvinou a naskytla se k tomu skvělá příležitost v rámci osmifinále MOL Cupu. Slavia jakožto favorit nezaváhala a vyhrála 2:0 po gólu Olayinky a Lingra. Právě Ondřej Lingr byl následně nejsledovanější osobou. A to jak domácím publikem, tak tím na výletě.

„Fanoušky Karviné mám moc rád a platí to i naopak. Moc jsem si to užil a patří jim velký dík. Velké poděkování si ale zaslouží hlavně naši fanoušci, kteří i přes velikou zimu dorazil v krásném počtu. Jsme jim za to moc vděční. Bez jejich podpory by se nám v celé sezoně nehrálo tak dobře," nechal se slyšet v pozápasovém rozhovoru uvedeném na oficiální stránce klubu.

Lingr korunoval svůj um tím, že poprvé nastupoval jako slávistický kapitán. „Musím přiznat, že v průběhu posledních týdnů jsem několikrát zmínil, že bych si to moc přál. Už tak šest kol zpátky jsem si tak ze srandy říkal, že už bych ji mohl dostat. Trenéři mi slíbili, že můj čas přijde proti Karviné. Jsem jim za to moc vděčný, načasování se opravdu povedlo.“ dodal.

Ondřej Lingr přišel do Slavie v roce 2020 právě z Karviné, kde nastoupil k 74 ligovým zápasům. V dresu Sešívaných se ihned uchytil a v loňské sezóně nasázel dokonce třináct ligových branek a zařadil se mezi nejlepší ligové střelce.