Zklamaný Hapal: Inkasovali jsme hloupé branky, fanoušci si za dnešní kulisu zasloužili postup

OBSAHUJE OHLASY

Baník v rámci osmifinále MOL Cupu přivítal na domácí půdě Spartu Prahu a prohrál těsně 2:3, když si navíc vstřelil vlastní branku. Do čtvrtfinále tedy putuje Sparta a Baník tak čeká čistě ligové soustředění. K postupu mezi nejlepších osm týmů ovšem nebylo daleko a není divu, že je kouč Pavel Hapal po krutém výsledku zklamán.

Baník Ostrava nebyl proti Spartě v rámci osmifinále MOL Cupu favoritem, ale očekávání, že se nebude jednat o předem rozhodnutý zápas, se naplnilo. Penalta a vlastní gól nakonec ostravský celek zničily a Baník prohrál těsně 2:3. Zlomová byla především vlastní branka Michala Frydrycha v 66. minutě zápasu, kdy se Sparta ujala vedení 2:1.

,,Z toho výsledku jsem samozřejmě zklamán. Myslím, že jsme odehráli dobrý zápas. Inkasovali jsme hloupé branky. Dobře jsme vstoupili do druhé půle, ale pak si dáme vlastní gól," smutnil na tiskové konferenci Pavel Hapal.

,,Diváci připravili krásnou atmosféru, je mi to vůči nim líto, za dnešní kulisu si určitě zasloužili vítězství a postup," zmínil se i k fanouškům slezského celku, kterých na stadionu bylo přes čtrnáct tisíc a vítkovický Městský stadion tak byl kompletně naplněn.

Nyní čeká Baník ještě pár testování a následný zimní odpočinek. Ligový zápas výběr Pavla Hapala, který přečká v tabulce na desáté pozici s dvaceti body, odehraje až na konci ledna ve Zlíně.