Nabídka se zatím nesetkává s požadavkem. Pokušitel Pavarda z Bayernu musí sáhnout hlouběji do kapsy

Nabídka se zatím nesetkává s požadavkem. Pokušitel Pavarda  z Bayernu musí sáhnout hlouběji do kapsy

Podle informací španělského zdroje Defensa Centra touží Real Madrid získat všestranně nadaného francouzského obránce Benjamina Pavarda. To se však nezamlouvá jeho současnému zaměstnavateli Bayernu Mnichov, který hráče ocejchoval cenovkou, která je diametrálně odlišná než částka, kterou chce aktuální šampion La Ligy nabídnout.

Pavard zaznamenal zásadní zlom ve své kariéře v červenci roku 2019. Tehdy se rozloučil se Stuttgartem a zamířil do kabiny bavorského giganta. V Allianz Aréně se dnes již šestadvacetiletý obránce etabloval v klíčovou tvář a výrazně napomáhal k suverénní roli Bayernu nejen v Bundeslize. Svou formu pak následně prodával také v národních barvách Francie.

Kolem Pavarda nyní krouží Real Madrid, který by jej rád zlákal do svých řad během letního přestupového okna. Španělský královský klub by rád trefil dvě mouchy jednou ranou, neboť hledá středního a pravého obránce, což jsou posty, na kterých francouzský legionář může operovat.

Přestože Bayern svou oporu uvolnit nechce, hráč již několikrát naznačoval, že ho láká vyzkoušet si nové výzvy. Real Madrid je jedním z obdivovatelů a podle Defensa Centra je ochoten za jeho služby uhradit 18 milionů eur, což se však nesetkává s požadavkem německého velkoklubu, který aktuálně požaduje 35 milionů eur.

Italský stratég Carclo Ancelotti chce tímto tahem reagovat na vývoj v kabině Bílého baletu. Dani Carvajal má v posledních letech výrazný pokles výkonnosti, Álvaro Odriozola v jeho plánech nefiguruje a Lucas Vázquez je jednou fantastický a podruhé pak podprůměrný.