Tři globálně známí hráči, kterými by chtěl ten Hag v divadle snů zachránit sezónu

Tři globálně známí hráči, kterými by chtěl ten Hag v divadle snů zachránit sezónu

V tabulce Premier League pátá pozice jedenáct bodů za vedoucím Arsenalem, neutichající kritika nad výkony Harryho Maguirea a naposledy také rozvázání smlouvy s Cristianem Ronaldem. Erik ten Hag to jako manažer Manchesteru United nemá vůbec jednoduché a v lednu se pokusí tým posílit tak, aby druhá polovina sezóny vypadala úplně jinak. Kdo by mohl již v lednu zamířit na Old Trafford? 

Memphis Depay

Po zranění stehenního svalu je Memphis Depay zpátky na scéně, už po světovém šampionátu ale hodlá rozlousknout svou budoucnost. V Barceloně to totiž podle představ rozhodně nejde a v lednu nizozemský útočník s největší pravděpodobností odejde. 

Zájem má mít AS Řím, do úvahy přichází i návrat do Ligue 1. A nebo také do Manchesteru United, kde přitom Depay rozhodně neprožíval ideální období své kariéry. Je všeobecně známo, že Erik ten Hag by si na Old Trafford rád vytvořil nizozemskou kolonii. Ve svém kádru má již Tyrella Malaciu a také Donnyho van de Beeka.

Získat chce Codyho Gakpa a také Depaye. Dle informací deníku The Sun by se v jeho případě mohlo jednat o půlroční hostování s následnou možností trvale osmadvacetiletého útočníka odkoupit.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.