Nákupní seznam Realu zahrnuje 7 známých ikon včetně slovenského pracanta nebo útočného esa Spurs

Nákupní seznam Realu zahrnuje 7 známých ikon včetně slovenského pracanta nebo útočného esa Spurs

Bílému baletu ze San Bernabéa by se líbilo, kdyby ho v roce 2023 posílil anglický kanonýr Harry Kane, jenž je dlouhá léta součástí Tottenhamu Hotspur.

Španělský Sport napsal, že sportovní úsek Realu sestavil v poslední době sedmičlenný seznam přání, který obsahuje i několik hvězd právě probíhajícího mistrovství světa.

Podle listu ambiciózní Los Blancos pozorně sleduj" katarský šampionát a analyzují vhodné hráče, kteří by zapadli do jejich současné filozofie, jíž praktikuje velezkušený italský odborník Carlo Ancelotti.

Míří zejména na levého křídelníka, záložníka a útočníka, s tím, že se očekává, že Madrid během příštího léta opustí až čtyři borci současného kádru.

I z toho důvodu byl sestaven užší výběr možných posil, na jehož čele se nalézá právě devětadvacetiletý střelec Albionu, o němž však uvažují také v mnichovské Allianz Areně.

Ze střední generace jsou ve výčtu pouze belgický rychlík z King Power stadium a slovenský reprezentant, který působí pod Vesuvem. Jinak jde výhradně o velmi perspektivní zboží...

A kdo že se tedy ve zbylé šestici nalézá? Jude Bellingham z Borussie Dortmund (19), Alphonso Davies z Bayernu Mnichov (22), Enzo Fernaández z Benfiky Lisabon (21), Youri Tielemans z Leicesteru City (25), Youssoufa Moukoko z Borussie Dortmund (18) a Stanislav Lobotka z Neapole 28).

Rýsuje se Nainggolanův návrat do italského prostředí? Po setkání s Gallianim může opět zaplout do Serie A