Rýsuje se Nainggolanův návrat do italského prostředí? Po setkání s Gallianim může opět zaplout do Serie A

Rýsuje se Nainggolanův návrat do italského prostředí? Po setkání s Gallianim může opět zaplout do Serie A

Bojovně naladěný středopolař Royalu Antverpy Radja Nainggolan tvrdí, že jedná o přestupu s italskou Monzou a jaro ve First Division A už podle všeho nezačne.

Bývalý záložník AS Řím, Cagliari, Piacenzy i Interu Milán se s vedením svého belgického chlebodárce rozhádal poté, co byl kvůli tomu, že se na lavičce oddával elektronické cigaretě, vyřazen z prvního mužstva.

Po suspendaci odehrál za FC Royal poslední soutěžní zápas v polovině října a další starty už si za klub ze svého rodného města zřejmě nepřipíše.

Kontroverzní rebel by se tak mohl opět vrátit na Apeninský poloostrov a to hned v lednovém přestupovém okně. Na ono téma už se bavil i s generálním ředitelem Monzy...

"V Kataru jsem se setkal s Adrianem Gallianim," prozradil na stránkách vlámského listu Het Nieuwsblad ostřílený hráč, jenž ještě nikdy nevyhrál žádnou týmovou trofej, nicméně v Serii A finišoval hned třikrát na stříbrné pozici.

"Řekl mi, že pokud chci pokračovat v hraní a nebudu žádat velké peníze, můžu mu zavolat. S fotbalem končit nechci, chci si najít nový klub," ozřejmil čtyřiatřicetiletý fotbalista, který naposledy reprezentoval svou rodnou zemi v roce 2018.

Ligový nováček z Monzy, který má v kádru i známé tváře jako Ranocchia, Sensi či Pablo Marí, je po patnácti kolech italské ligy na čtrnácté pozici a rok 2023 otevře výjezdem na půdu Fiorentiny.

Nerazzurri zatím se Škriniarem nenašli společnou řeč. Využít se toho snaží na Stamford Bridge