Jarošík má vytipované cíle i ve F:NL: Po Čechách běhá spousta zajímavých hráčů například i ve druhé lize

Jarošík má vytipované cíle i ve F:NL: Po Čechách běhá spousta zajímavých hráčů například i ve druhé lize

Teplický soubor ze Stínadel prolétl zimní Tipsport ligu velice rychle a už v ní odehrál všechny tři skupinové zápasy. Zatímco sparťanské rezervě se musel poklonit (1:4), Vlašim jednoznačně přehrál (4:1) a ve třetím klání se rozešel smírně s Pardubicemi (1:1).

Jeho celkové skóre ze tří listopadových vystoupení se tak zastavilo na 6:6. K čemu všemu letošní ročník zimní ligy Jiřímu Jarošíkovi posloužil?

"Sloužil nám k tomu, abychom si s dobrými soupeři mohli vyzkoušet různé věci v zápasech, třeba jiné herní systémy a podobně. Zkoušeli jsme také hráče, kteří třeba nedostávali takový prostor nebo se dobře ukazovali v B mužstvu," přednesl na stránkách fkteplice.cz bývalý stratég Prostějova, Ústí či NK Cejle, pro něhož je právě probíhající angažmá nejdelší trenérskou štací jeho kariéry.

Nosí už pětačtyřicetiletý kouč v hlavě nějaké změny v kádru? Zimní příprava na důležitou odvetou část vypukne po dovolené a individuálních plánech přeci jen za pár týdnů a žlutomodří se pořád nalézají v záchranářské skupině...

Pokud jde o posily, skláři se nebudou tradičně štítit ani F:NL, kterou má Jarošíkův realizační tým obstojně zmapovanou. "Po Čechách běhá spousta zajímavých hráčů i například ve druhé lize, takže nějaké hráče vytipované máme a chtěli bychom kádr vhodně doplnit," uzavřel ústecký rodák.

Mentor v kabině, nebo pouhý tvůrce atmosféry? Matějovský nemá problém přijmout ani takovou roli...