Další portugalský exodus z Old Trafford? O Fernandese se uchází španělský gigant

Další portugalský exodus z Old Trafford? O Fernandese se uchází španělský gigant

Úřadující šampion La Ligy údajně zvažuje podepsání osmadvacetiletého záložníka Manchesteru United Bruna Fernandese. V případě úspěchu by šlo již o druhý exodus portugalského legionáře z Old Trafford, i když v případě Cristiana Ronalda se jednalo o názorový nesoulad s vedením Rudých ďáblů.

Podle zprávy portugalského portálu Record se schopný středopolař znovu objevil na radaru Realu Madrid. Zájem zvýšily i jeho výkony na právě probíhajícím šampionátu v Kataru, kde v národních barvách výraznou měrou napomohl k postupu ze skupiny.

Fernandes byl v posledních třech letech talismanem Manchesteru United, který se jen velmi nerad bude loučit. Bílý balet umí být ale přesvědčivý a nebojí se vynaložit velké peněžní prostředky na své plány.

Není žádným tajemstvím, že španělský královský klub hledá nové tváře do středu zálohy, neboť Modrič a Kroos jsou již blízko konce svých kariér. Los Blancos dlouhodobě obdivují schopnosti anglického mladíka Jude Bellinghama, který je však Dortmundem ohodnocen přemrštěnou cenovkou. Další alternativou je pak srbský držák Lazia Řím Sergej Milinković-Savić.

Ledy by se mohly začít hýbat již po mistrovství světa v Kataru, i když se pro mnohé zdá nemyslitelné, že by Fernandes měnil klubové barvy již během lednového přestupového okna. Reálnější variantou je letní vábení a bude zajímavé sledovat, jaká cena by mohla být pro Rudé ďábly akceptovatelná.