Jaké možnosti má Kessié? Leštit lavičku v Barceloně, naštvat fans Rossoneri nebo se spřáhnout s Contem

Jaké možnosti má Kessié? Leštit lavičku v Barceloně, naštvat fans Rossoneri nebo se spřáhnout s Contem

Pětadvacetiletý legionář z Pobřeží slonoviny Franck Kessié přicházel v létě tohoto roku na Camp Nou s vizitkou velmi zajímavé posily, ale svůj potenciál zde naplnit nedokázal. I proto se stále častěji objevují informace o jeho odchodu. Africký záložník má několik možností, ale ne všechny by se setkaly možná s pochopením fanoušků jeho bývalého zaměstnavatele AC Milán.

Podle informací španělského listu Mundo Deportivo to Kessié v Barceloně vzdávat nechce a naopak by rád kouč Xavimu dokázal, že si dostat šanci zaslouží. Přednost ale dostávají v sestavě Busquets, De Jong, Peri či Gavi a proto hrozí, že by Kessié i nadále leštil lavičku náhradníků.

Zatímco hráč se této varianty nebojí s vidinou, že jednou na něj bude ukázáno, katalánský klub naopak zvažuje variantu, že by již v lednu uvolnil místo někomu novému.

Zajímavý rozruch vyvolala v Itálii zpráva od Calciomercato, která naznačovala, že by se Kessié mohl vrátit do Milána. Vzápětí však bylo dodáno, že by jej do svých řad začlenil Inter, tedy městský rival jeho dřívějšího chlebodárce. Pro fanoušky Rossoneri by to byla hodně hořká pilulka, kterou by mu mohli dát sežrat v každém milánském derby.

Další možností je přesun na Ostrovy. Fichajes v uplynulých dnech několikrát hlásil, že Kessié by si mohl zachovat výši platu na Barceloně, pokud přijme volání Tottenhamu. Ten jako jediný z anglických pokušitelů nabízí trvalý přesun, zatímco třeba Fulham nebo Aston Villa by šly raději cestou hostování.