Pavard: Pokud by se objevila nabídka stát se součástí zajímavého projektu, určitě ji hned neodmítnu

Pavard: Pokud by se objevila nabídka stát se součástí zajímavého projektu, určitě ji hned neodmítnu

Bavorský gigant je v pozoru, neboť hned několik jeho jmen je spojováno s možným odchodem. Britský list The Sun nedávno informoval o zájmu Chelsea o Leroye Saného, kolem kterého krouží také Real Madrid, ale také Dayot Upamecano by mohl být přetažen na Ostrovy, kde po něm prahne Manchester United. Pokud jde ještě o Bílý balet, tak Marca vyzradila, že na seznamu přání Carla Ancelottiho figuruje také devatenáctiletý talent Jamal Musiala. A nezapomínejme také na Benjamina Pavarda…

Francouzský list L'Equipe v létě uvedl, že Rudí ďáblové se již v létě pokusili podepsat šestadvacetiletého obránce Benjamina Pavarda. Zámožný klub z Old  Trafford však neuspěl, což však neodradilo i další potencionální zájemce.

Pavard pokračuje i v této sezóně v Allianz Aréně, ale očekává, že v létě opět přiletí několik nabídek. V popředí má být londýnská Chelsea, těsně v závěsu pak Atlético Madrid a Juventus. Francouzský obránce přišel do Mnichova v roce 2019 ze Stuttgatu a kontrakt zde má platný až do lét 2024.

Po této sezóně bude nejvyšší čas, aby se bundesligový šampion rozhodl, zda chce spolupráci rozšířit. Dlouhá jednání a případná neshoda by mohly vést k tomu, že nakonec pláchne jako volný hráč.

„Žádná konkrétní jednání o nové smlouvě zatím neproběhla. K Bayernu mám obrovský respekt, ale zároveň musím přiznat, že nejsem proto stát se součástí nějakého zajímavého projektu. Možná je teď ten čas. Určitě zajímavou nabídku hned neodmítnu, ale musí být zajímavá především  po sportovní stránce,“ nechal se slyšet Pavard.