Mým snem je hrát za Real Madrid, vyslala jasný signál opora Lazia

Mým snem je hrát za Real Madrid, vyslala jasný signál opora Lazia

Všeobecně se ví, že Real Madrid bude v nadcházejících přestupových obdobích shánět posilu či posily do zálohy. Jedna taková se proto cíleně sama nabízí.

Sergej Milinković-Savić zanedlouho oslaví osmadvacáté narozeniny a možná i sám cítí, že mu vhodné příležitosti pomalu protékají mezi prsty. Už dlouho se o něm mluví jako o vhodném přestupovém cíli mnoha velkých klubů, ale jak můžeme vidět, stále se nic nestalo. Zjevně i to je důvod, proč se hráč rozhodl vzít osud do svých vlastních rukou.

„Mým snem je hrát za Real Madrid,“ přiznal Savić novináři Matteu Morettovi z periodika Calciomercato. „Každopádně sny mají všichni z nás. Jsem šťastný tam, kde jsem teď, a jsem rád, když mohu pomoct svým spoluhráčům k nějakým úspěchům. Doufám, že ještě další přijdou,“ snažil se ctít svého současného zaměstnavatele se sídlem v hlavním městě Itálie.

Savić byl kdysi často označován jako potenciální náhrada za Paula Pogbu v Manchesteru United, mluvilo se ovšem i s jeho transferem do Juventusu, který tehdy ještě kraloval italské Serii A. Nakonec vše dopadlo tak, že žádný ze zájemců nesplnil požadavky Lazia, jež si žádalo 70 a více milionů liber za uvolnění hráče.

Změní se v budoucnu něco? Na to zatím nemůžeme odpovědět, Savićovo přání se ovšem zdá být zřejmé a teď jen otázkou, zdali jej někdo, konkrétně tedy Real Madrid, vyslyší.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.