Brentford hrál podle toho, jak mu rozhodčí pískal, čílil se po prohře Klopp

Brentford hrál podle toho, jak mu rozhodčí pískal, čílil se po prohře Klopp

Sotva se Liverpool začal zvedat, a dokonce i začal mluvit o tom, že ještě potrápí Arsenal v bitvě o titul, tak opět padl. Tentokrát se o to postaral Brentford, kterému dle Kloppova svědectví ovšem dopomohl rozhodčí.

Papírově výrazně slabší Brentford si během pondělního večera vyšlápl na favorita z Liverpoolu, čímž potvrdil, že se mu v této sezoně proti velkým celkům poměrně daří. Přemohl totiž už oba celky z Manchesteru a uhrál slibnou remízu s Chelsea nebo Tottenhamem.

Reds se před tímto duelem začali zvedat, na kontě měli čtyři výhry v řadě a obránce Virgil van Dijk na předzápasové tiskové konferenci dokonce řekl, že se v mužstvu opět probudila mistrovská mentalita, se kterou ještě proženou Arsenal v honbě za titulem. Jeho slova mu ovšem dal pořádně sníst Brentford, který se radoval z výhry 3:1.

„Toto utkání se mi velmi těžko hodnotí, protože se výsledek odvíjel od několika velmi špatných rozhodnutí,“ dával hned po zápase Klopp najevo své znepokojení. „Třetí gól rozhodně neměl platit, ale když jsem se to snažil pomeznímu vysvětlit, bylo to, jako bych mluvil na svou mikrovlnou troubu.“

Brentford měl však opticky navrch… „Jejich výkon se odvíjel od několika špatných rozhodnutí. Diktovali hru podle toho, jak se jim pískalo. Způsob, jakým rozhodčí komunikuje se systémem VAR, se musí změnit. S tím třetím gólem rozhodně nemohu souhlasit,“ čílil se šéf liverpoolské lavičky na tiskové konferenci.