Rychlý návrat na Ostrovy? Někdejší tvář Citizens na Camp Nou nezáří, ale v Londýně ji chtějí

Rychlý návrat na Ostrovy? Někdejší tvář Citizens na Camp Nou nezáří, ale v Londýně ji chtějí

Tohle partnerství by mohlo překvapivě vydržet jen pouhý rok, ačkoliv se očekávalo, že dvaadvacetileté křídlo Ferrán Torres přichází jako velký příslib do dalších let. Měl ukončit trápení Barcelony a se zkušenostmi z Manchesteru City pomoci zpět na výsluní, ale nepodařilo se mu prosadit v konkurenci Raphinhy a Roberta Lewandowského. Nyní se proslýchá, že by španělský mladík mohl zamířit zpět na Ostrovy…

Na Camp Nou mu nemohou slíbit stabilní místo v základní sestavě a z hráče je cítit stále narůstající frustrace pramenící z jeho omezeného herního času. Kolegové v kabině jej v přízni Xaviho odsunuli na vedlejší kolej. Torres měl být želízkem v ohni do dalších sezón, ale vysedávaní na lavičce náhradníků mu příliš nevodní.

Barcelona v létě aktivovala několik ekonomických pák, aby stabilizovala svou finanční situaci. Katalánci se však potřebují zbavit dalšího nepotřebného zboží a španělský list Marca poukázal na to, že Torres patří do společnosti nechtěných.

Po pouhém roce by se mohl vrátit na Ostrovy, kde po něm pokukuje Tottenhem, především pak italský stratég Antonio Conte. Spurs chystají předložit svou první nabídku a za mladého hráče nabídnout 35 milionů eur, ale Barcelona již naznačila, že si hráče cení minimálně na 50 milionů eur.

Zájem o jeho služby měl také další londýnský klub Arsenal, ale jednání se Šachtarem Doněck o angažování Mykhaila Mudryka nenahrává do karet variantě, že by Gunners poté zacílili na další křídlo.