Dvakrát do stejné vody nevstoupíš? V případě Odegaarda to nemusí být úplně pravda

Dvakrát do stejné vody nevstoupíš? V případě Odegaarda to nemusí být úplně pravda

Bílý balet upírá svůj zrak do Signal Iduna Parku, aby na této adrese ulovil anglického mladíka Jude Bellinghama. Jeho vysoká cenovka však může celou akci zhatit, což si uvědomují také ve španělské metropoli. Na povrch prosakují informace, že italský stratég Carlo Ancelotti hledá i náhradní plán, aby se na přestupovém trhu nespálil jako v případě vábení Kyliana Mbappého.

Podle španělského listu Marca by se mohl na San Bernabéu vrátit norský talent Martin Odegaard. Dnes již čtyřiadvacetiletý záložník se připojil k Los Blancos jako zázračné dítě již v lednu 2015, ale příliš velkou díru do světa na této adrese neudělal.

Po sérii hostování nakonec zamířil do Anglie, kde se stal oporou londýnského Arsenalu. Ten z něj neváhal učinit kapitána a tamní kouč Mikel Arteta mu plně důvěřuje. Odegaard chtěl dříve uspět v Realu Madrid, ke kterému dlouhodobě chová náklonnost a další šance by se mohla naskytnout již v létě.

Bílý balet jej zahrnul na seznam možných posil, pokud mu nevyjde vábení Bellinghama. Pro Arsenal by se jednalo o velký zásah do sestavy, který by musel být vykoupen nemalou sumou. Odegaard však není jedinou tváří Gunners, o kterou se Real zajímá. Úřadující šampion La Ligy bedlivě monitoruje také Bukayoa Saku a Gabriela Martinelliho.