Legendární příjmení je zpátky v Premier League. Beckham podepsal Brentfordu na hostování a doufá v průlom na nejvyšší úrovni

Legendární příjmení je zpátky v Premier League. Beckham podepsal Brentfordu na hostování a doufá v průlom na nejvyšší úrovni

Velmi zajímavou posilu, minimálně z mediální a PR perspektivy získal do svých řad Brentford. Jak často bude slavný otec nyní sedávat na tribuně Gtech Community Stadium?  

Romeo Beckham, syn bývalého kapitána anglické reprezentace Davida Beckhama, přestoupil do B týmu Brentfordu z Interu Miami II. Na hostování do konce sezóny. Dvacetiletý Beckham, který na rozdíl od svého otce-záložníka na hřišti funguje především jako útočník, se připojí k druhému týmu Bees pod vedením Neila MacFarlanea, aby "pokračoval ve svém rozvoji." Uvedlo to vedení Brentfordu, s tím, že si od nové posily slibuje pokračovaní jejího rozvoje, který by v ideálním případě mohl skončit debutem v  Premier League.

"Jsem velmi hrdý a šťastný, že jsem tady," komentoval první profesionální podpis v rodné Anglii Romeo Beckham. "Jsem nadšený, že sem můžu přijít a zjistit, co dokážu," dodal po přestupu s tím, že věří že má šanci se prosadit. Hráč, který v minulé sezoně nastoupil dvacetkrát za druhý tým Interu Miami, se na jeho šestém místě ve Východní konferenci americké MLS Next Pro podílel dvěma góly a deseti asistencemi. V Anglii si podle všeho chce dokázat, že skutečně může být profesionálem bez podpory svého otce, který je spoluvlastníkem Interu Miami. 

V Brentfordu Beckham trénuje od září, kdy skončila jeho americká soutěž a nyní tak došlo k formalizování jeho působení. S tím, že i Brentford věří, že by tento podpis mohl využít nejen ke zviditelnění v bulvárních rubrikách, jež budou syna Davida Beckhama a Victorie Adams (bývalá zpěvačka Spice Girls) dozajista intenzivně sledovat. "Z Romea jsme od jeho příchodu k nám naprosto nadšení," citoval Tribal Football  trenéra Brentfordu B Neila MacFarlanea. "Líbí se mi jeho úroveň a způsob, jakým se chová na hřišti i mimo něj," dodal McFarlane. Beckham je tak další z potomků fotbalových legend, kteří podepsali na nejvyšší úrovni. Loni na podzim si takhle třeba Manchester United podchytili syna Cristiana Ronalda. Otázka je, co s jeho kariérou v mládežnických strukturách Rudých ďáblů bude nyní, když se jeho otec rozkmotřil s vedením klubu a odešel do Al-Nasru.