Dukla si zajistila služby křídelníka, jehož dlouhodobě sledovala. Hráčů jeho typu je prý na trhu málo...

Dukla si zajistila služby křídelníka, jehož dlouhodobě sledovala. Hráčů jeho typu je prý na trhu málo...

Druholigová Dukla, jíž první polovina druholigové sezony vůbec nevyšla, představila svou premiérovou posilu před jarní částí ročníku.

Z Prostějova dorazil na Julisku čtyřiadvacetiletý krajni hráč Michal Zapletal. Zatím jen na hostování, leč součástí dohody mezi oběma kluby je i možnost uplatnění opce.

"Michala Zapletala jsme dlouhodobě sledovali a jsme rádi, že nám Prostějov vyšel vstříc s jeho hostováním a že si nás Michal vybral, i když měl i jiné možnosti," uvedl spokojený člen dejvického představenstva Jan Staněk, jehož vyjádření vyšlo na fkdukla.cz.

Lednovému obchodu s hanáckým celkem, který přezimuje na sedmé příčce, dal zelenou i hlavní kouč Petr Rada, od nějž se v této sezoně čekal útok na postup mezi elitu a nikoliv současná třináctá pozice a namočení do boje o udržení.

"Na podzim jsme měli na levé straně problém při zranění Vaška Svobody a tímto příchodem jsme ho vyřešili. Důležitá je pro nás také opce na přestup, protože hráčů tohoto typu je na trhu málo," doplnil funkcionář.

Zapletal má ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE bilanci 99 startů a šesti přesných zásahů. Jubilejní stovku by mohl oslavit v úvodu března v domácím klání proti Třinci.

Olayinkova desetiletá pouť Evropou? 7 klubů a 8 trofejí aneb ze zapadlé Albánie, přes Duklu, až do Ligy mistrů