Hvězdy Kataru podle Hattricku: M + M a ti druzí

Hvězdy Kataru podle Hattricku: M + M a ti druzí

Čas letí jako voda, rok se překulil do nového letopočtu, ale vzpomínky na světový šampionát v Kataru jsou pořád čerstvé. A nebo už je ve vašich myslích vytěsnil blížící se ligový start? Pak si pár katarských fragmentů připomeňte, nejlépe na stránkách magazínu Hattrick, který vyšel s vyčerpávající kronikou tohoto neobyčejného mistrovství.

Kdo se stal jeho největší hvězdou? Jednoduchá otázka, ale je tak jednoduchá i odpověď? Určitě se nespletete, že příjmení tohoto fotbalisty začíná na písmeno M. Správně, kolem Messiho a Mbappého se točilo veškeré dění posledních zápasů, první z nich se radoval z titulu, druhý i přes tři finálové góly smutnil ze stříbra. A kdo z nich se stal nejlepším hráčem MS? No přece útočník pařížského Saint-Germain…

Hattrick ve své kronice zvolil i nejlepší jedenáctku šampionátu. Tři hráči z ní nosí dres francouzské trikolory, tři chorvatskou šachovnici, dva jsou modrobílopruhovaní a dva s marockou hvězdou na prsou. Jen jeden z vyvolených na sobě nemá dres prvních čtyř týmů z katarských bojů. Hattrick vám poví, kdo to je.

Volba TOP 10 už byla v redakci poněkud benevolentnější, mezi jistoty jako Messi, Mbappé či Modrič se dostal i argentinský brankář a také tři vyřazení ve čtvrtfinále. Chcete vědět, o koho jde? Výborně! Magazín Hattrick s ojedinělou a vyčerpávající kronikou světového šampionátu vám to prozradí! Pěkně čtení přejeme.