Útočník Juliš by měl vyměnit Spartu za Ibizu, Sáčka pro změnu vábí Vrba

Útočník Juliš by měl vyměnit Spartu za Ibizu, Sáčka pro změnu vábí Vrba

Útočník Lukáš Juliš je na odchodu z pražské Sparty do Uniónu Deportiva Ibiza. Podle španělského listu AS by měl osmadvacetiletý fotbalista v brzké době podepsat s druholigovým klubem smlouvu. Odchod by se měl týkat i jeho spoluhráče Michala Sáčka, o kterého jeví zájem trenér Pavel Vrba. 

Juliše čeká první zahraniční angažmá. Dosud hrál jen za Spartu a hostoval v Bohemians 1905 a Olomouci. V dresu letenského celku na podzim nastoupil do osmi ligových zápasů a dal jeden gól.

Lukáš má v nejvyšší soutěži bilanci 108 utkání a 30 branek. V roce 2014 vyhrál se Spartou ligu a pohár. Ibiza je poslední v tabulce a čeká ji boj o udržení.

Odchod z Letné by se mohl týkat také Michala Sáčka, po kterém naopak hází očkem trenér Zlína Pavel Vrba. Ten svůj úmysl dokonce potvrdil v nedávném rozhovoru pro sport.cz. „Sáček je pro mě velice kvalitní střední záložník nebo podhrotový hráč. Nebránil bych se tomu (aby přišel)." 

Pokud by k tomuto přesutpu došlo, stal by se Michal třetí posilou aktuálně patnáctého celku tabulky Foruna:ligy. Ševci již do svých řad získali Libora Kozáka či Filipa Balaje, vědí však, že v boji o záchranu bude nutná každá pomoc.