Gólmanská hvězdička Monaka? Emoce vzbuzuje v táborech Chelsea i obou celků z Manchesteru

Gólmanská hvězdička Monaka? Emoce vzbuzuje v táborech Chelsea i obou celků z Manchesteru

Teprve sedmnáctiletý brankář Lisandru Olmeta vzbuzuje obdiv napříč celou Evropou a AS Monaco si může začít mnou ruce, neboť je zřejmé, že za tohoto mladíka inkasuje možná již brzy astronomickou sumu.

Olmeta je vnímán ve své zemi jako nový Hugo Lloris a nikdo nepochybuje o tom, že by se měl do pár let stát stabilní součástí reprezentace Francie. Jeho krajan navíc před nedávnem oznámil konec kariéry v národních barvách země galského kohouta.

Podle Footmercato začal hned trojlístek ostrovních gigantů sledovat sedmnáctiletý klenot, který stále čeká, kdy dostane pozvánku do seniorského týmu Monaka. Jeho kvality mezi mládeží však vzbuzují obdiv a již v létě by mohlo dojít k přesunu do Premier League.

Mezi vážnými zájemci mají být Chelsea a oba celky z Manchesteru. Na Stamford Bridge operuje Kepa Arrizabalaga, případně zraněný Edouard Mendy, na Old Trafford se pro změnu řeší prodloužení spolupráce s Davidem de Geou. Okysličit mezi třemi tyčemi chtějí také Citizens, kteří se v posledních letech spoléhali na Edersona.

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.