Jaro jinde se bude týkat hned 12 slávistických mladíků. Dočasný azyl jim mimo jiné nabídnou Příbram, Táborsko či Vyškov

Jaro jinde se bude týkat hned 12 slávistických mladíků. Dočasný azyl jim mimo jiné nabídnou Příbram, Táborsko či Vyškov

Dvacetiletý brankář Jan Sirotník, o jehož přesunu do druholigového Varnsdorfu jsme vás informovali již v úterý, nebude jediným slávistickým mladíkem, který stráví jarní část ročníku 2022/2023 v jiných službách.

Jak vyšlo na webu slavia.cz, z Edenu se dočasně stěhuje také osmnáctiletý krajní obránce David Beránek, jehož čeká zapůjčení do Vlašimi.

Ve středočeském celku, jemuž trenérsky vládne tandem Martin Hyský a Miroslav Podrazký, pak budou nadále pokračovat i útočníci Filip Horský, Filip Šimeček a Adam Toula, záložník Tomáš Rigo a gólman Matyáš Vágner.

Hostování ve Vyškově pod Janem Trousilem si prodlouží jak František Matys, tak strážce svatyně Antonín Kinský a oba čeká kromě F:NL také čtvrtfinále MOL Cupu.

Příbram si se sešívaným "S" vyjednala pokračování Jakuba Zeronika a Táborsko se právě teď domlouvá se slavnou vršovickou značkou na zapůjčení řeckého záložníka Michaila Voriazidise, jehož tak čeká práce pod Romanem Nádvorníkem.

Pokud jde o Denise Halinského, jehož si vzal Jindřich Trpišovský na soustředění do Portugalska, podle všeho vymění trikot také. O jeho nejbližší budoucnosti se pak rohodne hned po jeho návratu z jihu Starého kontinentu.

Varnsdorf si přivedl mezi tři tyče slávistu Sirotníka. Holeňák nově pracuje i s hráči Teplic, Boleslavi a Pardubic