Kmenový sparťan Plechatý prožívá u Nisy velmi důležitý ročník. S Rosickým se totiž dohodl na jedné věci...

Kmenový sparťan Plechatý prožívá u Nisy velmi důležitý ročník. S Rosickým se totiž dohodl na jedné věci...

Třiadvacetiletý bek Dominik Plechatý je odchovancem Sparty. Byť se však pohybuje na profesionální mapě již od soutěžního ročníku 2018/2019, k tomuto datu si v rudém trikotu připsal jen patnáct prvoligových vystoupení.

Důvodem však nejsou vážná zranění, nýbrž čtyři různá hostování, a sice ve Vlašimi, Jablonci, Mladé Boleslavi a Liberci, v jehož barvách dokončí stávající sezonu 2022/2023.

Na stadionu U Nisy se odebral rád i z toho důvodu, že si ho vyžádal sám hlavní kouč Slovanu Luboš Kozel, se kterým se zná již z dob reprezentační osmnáctky.

I když se cítil výborně také v Jablonci, z mysli stále ještě nevypustil možný profesní návrat do Sparty, ke které ho pojí smlouva až do 30. června 2024. Tím spíš, když má dohodu s jejím sportovním ředitelem Tomášem Rosickým...

"Řekli jsme si s panem Rosickým, že jde o důležitou sezonu. Po ní se ukáže, jestli bych se vracel do Sparty, nebo ne," ozřejmil v rozhovoru pro sport.cz mladý zadák, jenž absolvoval na podzim šestnáct soutěžních zápasů.

Spoluhráč Gebre Selassieho či Mikuly, jenž se momentálně spolu s celým libereckým klubem nalézá na Maltě, tak má před sebou klíčových pět měsíců...

V Sigmě to Košťálovi nevyšlo a Hanou opouští předčasně. V kariéře bude pokračovat již ve svém třetím polském klubu...