Střídání stráží v nejmenším městě ligy? Nguyen může k vietnamskému nováčkovi a nahradit ho má Heča

Střídání stráží v nejmenším městě ligy? Nguyen může k vietnamskému nováčkovi a nahradit ho má Heča

Ostřílený gólman Milan Heča, který už ve Spartě není volbou číslo 1 dost dlouho, pozvolna dopisuje svůj pražský příběh, který se začal odvíjet v létě roku 2018.

Smlouva na Letné doběhne jednatřicetiletému brankáři už za necelých šest měsíců a podle iSport.cz to v jeho případě vypadá na brzký návrat domů, což je v jeho případě nejmenší ligové město.

Svého času odchytat vítěz MOL Cupu z roku 2020 v barvách Slovácka řadu sezon a opět na značkách by měl stát v Uherském Hradišti nejpozději letos v létě.

Hečův návrat do známého prostředí mí souviset se zaječími úmysly o rok mladšího Filipa Nguyena, který je na městském stadionu Miroslava Valenty jasnou jedničkou poslední rok a půl.

Zájem o bývalého brankáře Vlašimi či Slovanu Liberec údajně projevil vietnamský celek Công An Hà Nội, který v minulém ročníku ovládl tamní druhou nejvyšší soutěž a ve V.League 1 je nováčkem, s tím, že nová sezona pro něj začne už na startu února domácím kláním proti SQC Binh Dinh.

Budou se střídat stráže ještě v průběhu tohoto transferového okna, nebo ještě oba stráví jara na svých současných adresách a ke změnám dojde až v hlavním přestupovém období?

S předposledním týmem ligy ještě Vrba nesehrál ani jeden soutěžní duel, ale už se nabízí slovenské branži