Trenér Juventusu nezastírá obdiv k hvězdě Arsenalu: Kdyby se tak k nám přidala!

Trenér Juventusu nezastírá obdiv k hvězdě Arsenalu: Kdyby se tak k nám přidala!

Massimiliano Allegri už s předstihem hází očkem po nadějném křídelníkovi z řad Kanonýrů Bukayo Sakovi. Přijde v létě, nebo dokonce ještě v zimě oficiální nabídka? To se neví, ale úplně vyloučeno to není.

Arsenal momentálně vévodí tabulce Premier League a nad svými pronásledovateli si drží k překvapení všech poměrně slušný náskok.

Jedním z tvůrců tohoto úspěchu je pochopitelně i jedenadvacetiletý křídelník Bukayo Saka, jenž je mnohými experty považován za hráče budoucnosti. Není se tedy čemu divit, že po takovém fotbalistovi hází očkem nejeden kouč, včetně Massimiliana Allegriho.

„Arsenal mě tuto sezonu nepřestává udivovat a já osobně obdivuji, jak se všichni hráči se svou rolí v týmu sžili. Nepopírám, nejvíce se mi líbí Bukayo Saka, na němž je poznat, že mu bude patřit budoucnost,“ sdělil trenér Juventusu Allegri serveru Calciomercato.

Následně byl tázán, zdali by se mu líbil Saka v jeho mužstvu. Na to se pětapadesátiletý italský kouč jenom usmál a podotkl: „Samozřejmě, že by takový hráč byl snem!“ Do bližších rozborů se však nepouštěl.

Calciomercato nicméně hlásí, že nějaká nabídka možná přijde. Nyní v zimním přestupovém období, kdy je sezona v plném proudu, zjevně ne, ale v létě bude Stará dáma pokračovat v přestavbě kádru… Jen těžko říct, jestli se Sakovi bude chtít odcházet. Zejména, pokud Kanonýři skutečně vyhrají titul.