Většina plzeňských hráčů má podle Horvátha dobrou formu. Aktuálně už jsou v sestavě jen dva otazníky...

Většina plzeňských hráčů má podle Horvátha dobrou formu. Aktuálně už jsou v sestavě jen dva otazníky...

Šestinásobní mistři Česka ze západočeské Doosan arény v průběhu zimní přestávky neprohráli a v generálce na jarní start FORTUNA:LIGY se jim podařilo přehrát norského šampiona Molde (2:0), což jde zejména za dvougólovým Tomášem Chorým.

Asistent Pavel Horváth však byl po úspěšně zvládnutém víkendovém střetu spokojen nejen s produktivní ofenzivní věž, která je podle všeho stále útočnou volbou číslo 1..

"Zápas nám vyšel po všech stránkách, skvělé hřiště, počasí i velmi dobrý soupeř. Byli jsme podle mě lepší, měli i další šance. Potěšilo nás i to, že jsme neinkasovali a Jindra Staněk chytil velkou šanci. Domů odjíždíme spokojení," pronesl webem fcviktoria.cz citovaný spolupracovník Michala Bílka před návratem do Česka.

Od soboty se Viktoria nalézá opět na své půdě, kde ji také čeká příští víkend ligový souboj s Hradcem Králové. "Věříme, že jsme dobře nachystáni a zápasy i tréninky nám ukazují, že většina kádru má dobrou formu. Ještě nám zbývá pár dní na vyladění, ale věřím, že jsme nachystáni dobře," uvedl člen realizačního týmu aktuálního lídra tabulky.

Pokud jde o jedenáct vyvolených, nominace na premiérový soutěžní zápas roku 2023 samozřejmě vznikne až těsně před úvodním domácím kláním s votroky, kterým se před pár dny podařilo jednoznačně přetlačit polskou Lechii Gdaňsk.

"Rozhodneme se podle posledních dní, jsou tam ještě nějaké třeba dva otazníky, uvidíme dle aktuální situace,“ nastínil šéf Havla, Jemelky, Hejdy a spol.

Alarm ve Zlíně! Vrba už tuší, že ho čekají nejtěžší měsíce kariéry