Nový krajní bek pro Sigmu? Smetana může přijít o oporu, protože Jílek asi hrábne do jihlavského kádru

Nový krajní bek pro Sigmu? Smetana může přijít o oporu, protože Jílek asi hrábne do jihlavského kádru

Až dosud strávil celou svou profesionální kariéru třiadvacetiletý bek Vojtěch Křišťál ve Vysočině Jihlava, za kterou nastupuje již ve čtvrté druholigové sezoně v řadě.

Ve F:NL je aktuálně na sedmašedesáti startech a pěti brankách, s tím, že od letošního zimního přestupového období je ve hře i to, že další vystoupení bude sbírat mezi elitou...

S dobře hodnoceným zadákem je totiž podle avíza iSport.cz spojována hanácká Sigma Olomouc, která na trhu shání náhradu za momentálně zraněného slovenského obránce Juraje Chvátala.

Momentálně čtvrtý tým FORTUNA:LIGY už je se svým hráčským cílem domluven na tom, že se stane nejpozději jeho hráčem k prvnímu červenci, nicméně ve hře je i dřívější varianta.

Řeší se i scénář, zda by se v případě nějaké kompenzace nemohl jeho příchod uskutečnit ještě v lednu. Přesně to již potvrdil i sportovní šéf Vysočiny Lukáš Vaculík, který uvedl, že se nyní vedou jednání o jeho budoucnosti.

Sigmě začíná ligové jaro již 28. ledna, kdy dorazí na Andrův stadion Sparta. Jihlavě pak začnou boje až třetí březnový den proti Chrudimi. Kde asi tou dobou bude defenzivní opora Křišťál? Klidně se může stát, že už si pod novým trenérem Vysošiny Ondřejem Smetanou další soutěžní zápas nezahraje.

Suchomel je velmi dobře připraven silově a rychle vnímá, co se po něm chce, chválí Hoftych. Proč považuje za posilu i Škodu?