Hašek dělá problémy i v Turecku. Byť má smlouvu do léta, za druholigový Erzurumspor už kvůli špatné psychice hrát nechce

Hašek dělá problémy i v Turecku. Byť má smlouvu do léta, za druholigový Erzurumspor už kvůli špatné psychice hrát nechce

To je ale "překvapení". Bývalý mládežnický reprezentant Česka Martin Hašek znovu dělá problémy, které se tentokráte týkají druholigového tureckého klubu Erzurumspor FK.

Podle informací portálu gazetepusula.net se sedmadvacetiletý záložník vůbec nezapojil do přípravy aktuálně patnáctého celku 1. Lig.

Podle tureckého zdroje se středopolař v současnosti nachází v rodné zemi a z celku, který sídlí na stadionu Kazima Karabekira pro necelých 24 tisíc diváků, chce odejít předčasně. 

Vedení Erzurumsporu obdrželo od problémového hráče pouze zprávu, z níž lze odvodit jeho špatný psychický stav. Jak známo, syn bývalého kouče Sparty, Bohemians, Ústí nad Labem i Pardubic nedávno prohrál soudní líčení se Spartou, které má podle rozhodnutí arbitráže zaplatit 2.3 milionu korun.

Sportovní úsek Erzurumsporu však k tomuto datu neobdržel za Haška žádnou konkrétní nabídku na přestup a protože má klub momentálně zakázáno přivádět nové fotbalisty, o důležitého středopolaře s kontraktem až do června 2023 nechce přijít.

Někdejší fotbalista Würzburgeru Kickers, Vlašimi či Viktorie Žižkov odehrál v této sezoně patnáct ligových zápasů. Ten poslední absolvoval 25. prosince loňského roku a do soubojů s Pendiksporem a Göztepe již nezasáhl.

ŠEST HRÁČŮ, KTEŘÍ MOHOU BÝT PŘEDMĚTEM ROZMLUV MEZI ROSICKÝM A PRISKEM V SOUVISLOSTI S LETNÍM PŘESTUPOVÝM OKNEM?