Finišovat v první ligové šestce a ovládnout domácí pohár. Čermák i Jedlička budou mít u Botiče úplně stejný cíl

Finišovat v první ligové šestce a ovládnout domácí pohár. Čermák i Jedlička budou mít u Botiče úplně stejný cíl

Bývalí mládežničtí reprezentanti Česka Aleš Čermák stráví jarní část první ligy místo v Plzni na hostování v Bohemians 1905. Záložník i brankář se s Pražany připravují už několik týdnů

"Byly dotaženy všechny administrativní náležitosti a potvrzeno půlroční hostování obou hráčů. Alešovi i Martinovi přejeme, aby se jim na jaře dařilo, měli odpovídající herní vytížení a stali se důležitými postavami týmu," prohlásil sportovní ředitel západočeského klubu Daniel Kolář.

Pětadvacetiletý Jedlička přišel před touto sezonou do Plzně z Dunajské Stredy. Za obhájce titulu ale nastoupil pouze v jediném utkání domácího poháru, v němž Viktoria překvapivě vypadla s třetiligovým Hlučínem.

"Od příchodu do Bohemky si slibuji zápasové vytížení a chtěl bych samozřejmě být oporou týmu. Chtěl bych skončit do šestého místa a vyhrát pohár. Moc se těším na atmosféru Ďolíčku. Párkrát jsem tu byl jako divák a vím, že je tu kulisa skvělá. Moc se těším na sobotu, až to vypukne a budu stát pod tribunou," sdělila na webu bohemians.cz bývalá jednička Dunajské Stredy.

Osmadvacetiletý Čermák působil v Plzni od léta 2017 a získal s ní dva tituly. V tomto ročníku ale naskakoval do hry především jako střídající hráč.

"Mám radost, že to takhle dopadlo a těším se na novou výzvu. Chtěl bych s Bohemkou skončit do šestého místa a minimálně dojít do finále poháru, nejlépe ho vyhrát," informoval doplnil exsparťan.

Bohemians zahájí ligové jaro doma v sobotu proti Teplicím. "Klokanům" patří po podzimní části sedmé místo.

Šest hráčů, kteří mohou být předmětem rozmluv mezi Rosickým a Priskem v souvislosti s letním přestupovým oknem?