Heču čeká brzké stěhování, Nguyen totiž zamává Slovácku hned. Zájemce z Vietnamu nabízí "bundesligové" peníze...

Heču čeká brzké stěhování, Nguyen totiž zamává Slovácku hned. Zájemce z Vietnamu nabízí "bundesligové" peníze...

Návrat ostříleného brankáře Milana Heči do Uherského Hradiště by mohl proběhnout ještě o pár měsíců dříve, než bylo s ohledem na konec jeho letenské smlouvy původně zamýšleno.

Vietnamský zájemce o současnou jedničku Slovácka, jímž je celek FC Công An Hà Nội, totiž nechce čekat až do léta a rád by Filipa Nguyena přivedl hned.

To vše i přesto, že má třicetiletý strážce svatyně s historií ve Slovanu Liberec na současné adrese platnou smlouvu až do 31. prosince 2024.

Pakliže by se mu podařilo, výše zmíněný sparťanský brankář by dorazil do známých končin ještě v tomto transferovém okně.

Jak zaznělo na portálu iSport.cz, do nejmenšího města FORTUNA:LIGY dorazila nabídka na okamžitý přestup ve výši 800 tisíc dolarů, což je necelých 18 milionů korun.

"Přesnou částku nemůžu komentovat, ale odpovídá nabídce středního klubu bundesligy,“ zaznělo na stejném serveru z úst hráčského agenta Pavla Zíky.

Nový ročník V.League 1 startuje třetí únorový den. Công An Hà Nội vše rozjíždí domácím kláním proti Binh Dinhu. A specializovaný statistický server Soccerway.com už v jeho sestavě Nguyena má...

Hašek dělá problémy i v Turecku. Byť má smlouvu do léta, za druholigový Erzurumspor už kvůli špatné psychice hrát nechce