Deset věcí, na které se můžeme těšit v co nevidět startující jarní fázi FORTUNA:LIGY

Deset věcí, na které se můžeme těšit v co nevidět startující jarní fázi FORTUNA:LIGY
PŘED SEZONOU

Po zimní pauze je FORTUNA:LIGA zpět a v jarní fázi má rozhodně co nabídnout. Pardubice se vrací do své domoviny, Sparta zkouší další akci se zahraničními hráči a Pavel Vrba se pokusí zachránit Zlín mezi elitou. Sobotní restart soutěže toho ale nabízí mnohem více. Mimo jiné i otázky, jak si povede Peltův vysněný trenér David Horejš na zraněními zmítané jablonecké Střelnici, jestli dokáží posílení Bohemians Praha 1905 atakovat vysněnou TOP 6 či zda obstojí trenérský tandem Tomáš Zápotočný - Marek Nikl také při své premiéře v nejvyšší soutěži…

Vrba se pokusí zachránit Zlín

Když v polovině října Baník Ostrava odvolal zkušeného kouče Pavla Vrbu, zdálo se, že si bývalý vynikající lodivod Plzně dá delší pauzu. Nakonec jej ale uvidíme ještě v letošní sezóně. Bez dlouhého přemlouvání převzal tápající Zlín a pokusí se jej zachránit mezi elitou. Čeká ho ale nesmírně náročná práce, neboť z předposlední pozice ztrácí na desátý Baník osm bodů. 

Pardubice se vrací domů

A je to tady! Po dvou a půl letech a dvaačtyřiceti zápasech se Pardubice vrací domů. V Ďolíčku Pardubice našly dočasné útočiště, najezdily přes 10 tisíc kilometrů, ale nyní je čeká přesun domů. Na Letním stadionu během jara přivítají Slavii, Spartu či v derby Hradec Králové.

Foto: FK Pardubice