Velká zvířata domácí branže, která půjdou na jaře do akce po pořádně dlouhé době nečinnosti

Velká zvířata domácí branže, která půjdou na jaře do akce po pořádně dlouhé době nečinnosti
PŘED SEZONOU

Jarní část opětovně startující FORTUNA:LIGY se bude týkat i čtyř hodně ostřílených osobností českého fotbalu, které se jí na podzim z různých důvodů neúčastnily a když už ano, kvůli zranění toho příliš neodehrály. Na odvetnou část ročníku už se po pořádně dlouhých pauzách třepou i tyto čtyři "velká zvířata" z Mladé Boleslavi, Slavie, Plzně a Bohemians Praha 1905...

Milan Škoda (37 let, FK Mladá Boleslav)

Čerstvě sedmatřicetiletý ofenzivní lídr Mladé Boleslavi Milan Škoda toho v první půlce ligy odehrál kvůli laborování se zraněním tak málo, že ho Pavel Hoftych považuje za regulérní posilu.

V modrobílém trikotu naposledy nastoupil v úvodu září loňského roku a pakliže by navázal na své čtyři branky během 555 odehraných minut, opět by budil respekt všech obran v soutěži.

"Dopředu máme hráčů dost, říkám, že jako posilu vítám i Milana Škodu, který hrál na podzim jen prvních sedm kol. Teď se uzdravil, výborně trénuje a může být pro nás důležitý, ať už jako hráč základní sestavy, nebo střídající," nastínil zmíněný šéf boleslavské lavičky.

Svou aktuální formu bude moci bývalý ostrostřelec Slavie i Rizesporu předvést již v nedělním domácím klání proti Zbrojovce Brno.

Foto: FK Mladá Boleslav