Smalling požádal o přestup, Mourinho mu bránit nebude

Smalling požádal o přestup, Mourinho mu bránit nebude

U římských Vlků se v posledních dnech neděje nic moc dobrého. Odejít chce Nicolo Zaniolo, o svém návratu do Anglie uvažuje José Mourinho a nespokojen je taktéž stoper Chris Smalling.

AS Řím sice v italské Serii A bojuje o účast v příštím ročníku Ligy mistrů, momentálně ale má zaděláno na vícero problémů. Odchod si chce vynutit Nicolo Zaniolo, o návratu do Premier League uvažuje José Mourinho a odejít chce i jistota v defenzivě Vlků, tedy Chris Smalling.

Ten v roce 2019 odešel z Manchesteru United, ve kterém o něj tehdy nestál Ole Gunnar Solskjaer. Smalling se brzy vypracoval v elitního stopera Serie A a právě díky jeho výkonům se AS v poslední době zvedlo.

Jenže i anglický stoper chce AS opustit co nejdříve a podle Tuttomercatowebu již dorazil za vedením s požadavkem odejít již v lednu. Nabídku nové smlouvy Smalling v hlavním městě odmítl, návrh byl totiž pouze na jeden rok.

A jelikož Smallingovi kontrakt vyprší v létě, mohlo by AS alespoň něco utržit. Jako hlavní zájemce se jeví Inter Milán, který velmi brzy pravděpodobně přijde o Milana Škriniara i Stefana de Vrije.

Přestupové okno se v Itálii zavírá v úterý 31. ledna a pokud si Smalling také vyžádá přestup, bude muset vedení Giallorossi co nejrychleji reagovat a přivést adekvátní náhradu. A to jednoduché rozhodně nebude.