Truc hvězdy Brightonu hýbe ledy. Arsenal přišel s novou nabídkou a zase se zasedlo k jednacímu stolu

Truc hvězdy Brightonu hýbe ledy. Arsenal přišel s novou nabídkou a zase se zasedlo k jednacímu stolu

Budoucnost jednadvacetiletého ekvádorského talentu Moisése Caiceda by mohla přeci jen nabrat směr Londýn, neboť hráč svým trucováním donutil svého zaměstnavatele opět jednat s Arsenalem, který o něj projevuje eminentní zájem. Britský list Mail dokonce zmiňuje vylepšenou nabídku.

Odchovanec Independiente del Valle přišel na Ostrovy v roce 2021 a postupem času se vypracoval v jednu z klíčových tváří Brightonu. Ten nejprve vykazoval nulovou ochotu hráče uvolňovat během tohoto zimní okna, ale trucování hráče donutilo tento verdikt přehodnotit.

Vedení Seagulls trucování Caiceda vyhodnotilo negativně a nejprve mu zakázalo do konce ledna trénovat s týmem. Byla v tom snaha, aby se hráč umoudřil a po konci přestupového okna se zase soustředil výhradně na své výkony na hrací ploše.

Ekvádorský reprezentant svoje přání změnit klubové barvy interpretoval skrze sociální sítě, což se Brightonu vůbec nelíbilo. Pozadu ale nezůstal ani Arsenal, který má o hráče zájem. Gunners přispěchali s novou nabídkou, která kromě 60 milionů liber zahrnuje i bonusy ve výši 10 milionů liber. To je stále o 10 milionů liber méně, než Seagulls za svou hvězdu minimálně požadují.