Žádné chození kolem horké kaše. Škriniar potvrdil, že nejdéle v létě zamíří do Parku Princů

Žádné chození kolem horké kaše. Škriniar potvrdil, že nejdéle v létě zamíří do Parku Princů

Dlouhým spekulacím o přestupu slovenského legionáře Milana Škriniara je konec. Samotný reprezentační obránce je utnul svým prohlášením pro futbalsfz.sk se slovy, že v létě zamíří do francouzské nejvyšší soutěže do Parku Princů.

Sedmadvacetiletý rodák ze Žiar nad Hronom od roku 2017 patří ke klíčovým tvářím Interu Milán, kam přišel ze Sampdorie Janov. Jednání o prodloužení spolupráce však ztroskotala na výši jeho platu, proto se předpokládalo, že vyslyší volání jednoho z pokušitelů.

Zájem o jeho služby byl nejen z Premier League či La Ligy, ale ucházelo se o něj také PSG, se kterým si zřejmě nejvíce rozuměl. Jejich nabídku přijal a podepsal předběžně smlouvu, která jej zavazuje k přesunu do Parku Princů od července 2023.

Inter z tohoto kroku není příliš nadšený, navíc se v Itálii skrze web Calciomercato proslýchá, že Škriniar požádal vedení Nerazzurri o možnost přestupu ještě před koncem lednového okna. „Ano, je to tak, ale v této chvíli k tomu nemůžu víc říkat. Čekám na dohodu klubů,“ potvrdil Škriniar pro web futbalsfz.sk.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.