Ousou? Šestinásobný mistr Ligue 1 v Edenu nepochodil, Slavia odmítla 4 miliony eur za pětiměsíční hostování

Ousou? Šestinásobný mistr Ligue 1 v Edenu nepochodil, Slavia odmítla 4 miliony eur za pětiměsíční hostování

Třiadvacetiletý švédský stoper Aiham Ousou byl v samotném závěru přestupového období opět spojován s odchodem z Edenu, do něhož dorazil z Häckenu v létě roku 2021.

V první polovině týdne o něj i podle serveru sweden.postsen.com usiloval aktuálně jedenáctý tým Ligue 1 Stade De Reims, který je momentálně sedm duelů v řadě neporažen.

Do kádru šestinásobného mistra země lákal sešívaného zadáka belgický kouč William Still, jenž má v kádru například produktivního anglického kanonýra Folarina Baloguna, který je ve Francii zapůjčen z Arsenalu.

Ve vzduchu měla létat nabídka na čtyři miliony eur a to nikoliv za prodej, ale jen za půlroční hostování s opcí na trvalý přestup, což se zdálo být vzhledem k jeho odhadované tržní ceně (transfermarkt.com uvádí 1,8 milionu eur) docela výhodné.

I když některá média psala, že je vše blízko dohodě, nakonec se tak nestalo a první muž Slavie Jaroslav Tvrdík ubezpečil sešívané příznivce, že nyní nikam neodejde a minimálně na jaře zůstane tam, kde je.

Vršovické "S" tím v případě středního obránce, pro něhož je české prostředí první zahraniční misí kariéry, potvrdilo jednoznačné ambice v podobě ukořistění doublu, tedy titulu i poháru.

Sparta měla přivést alespoň jednu posilu do základu. A hlavně novou desítku, říká trenér Pulpit