Bellingham už do Chelsea nechce! Vadí mu přehnané utrácení

Bellingham už do Chelsea nechce! Vadí mu přehnané utrácení

Chelsea a Jude Bellingham? V žádném případě! Stopku případnému letnímu transferu vystavil sám anglický reprezentant, jehož odradilo horečnaté utrácení Blues během zimního přestupního termínu. To je voda na mlýn pro další zájemce, kteří by za pár měsíců klenot Borussie Dortmund rádi zlákali do svých řad.  

Koncepční práce jim nic neříká, tak tam raději nepůjdu. I to si mohl myslet Bellingham při pohledu na přestupovou politiku londýnského celku, který jen za leden utratil za posily neuvěřitelných více než 300 milionů liber a třeba z Enza Fernandeze udělal nejdražší příchod do Premier League v historii.

Vždyť celek ze Stamford Bridge se podílel 37 % na všech výdajích, které za hráče utratily týmy z nejvyšší anglické soutěže. Nepřekvapí tedy, že v lednu drží v utrácení primát nejen v Anglii, ale v celé Evropě.

Jenže to není nic pro Bellinghama. I on si je totiž moc dobře vědom toho, že ne všechny přestupy anglickému gigantovi v minulosti vyšly. A nutno dodat, že mnohem více jich skončilo krachem než trefou do černého. Stačí vzpomenout jména jako Romelu Lukaku, Timo Werner nebo Kepa Arrizabalaga.

Bellinghamovi se v hlavě rozležela nejen Chelsea, ale i PSG. Největším favoritem na zisk jeho služeb tak zůstávají Real Madrid a Liverpool. Vzhledem k tomu, že jeho vazby na Bílý balet jsou poměrně silné, nebyl by transfer na San Bernabéu velkým překvapením.