Šmarda už hráčům Viktorie Žižkov nic vysvětlovat nebude. Ke Kotalovi přichází další exsparťan Horňák...

Šmarda už hráčům Viktorie Žižkov nic vysvětlovat nebude. Ke Kotalovi přichází další exsparťan Horňák...

Viktoria Žižkov překvapivě realizovala změny v realizačním týmu. To vše i přesto, že své skupině ČFL suverénně vládne s obřím náskokem devíti bodů a jednoznačně kráčí za postupem do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Švenger, Tregler, Jirásek, Batioja, Petráň, Voltr, Kadlec a spol. už nebudou pod televizní věží naslouchat pokynům Michala Šmardy, jenž byl od ambiciózního týmu odvolán.

Přesné důvody jeho předčasného konce na povrch neprosákly, Václav Kotal však sám samozřejmě nezůstane...

Jako náhrada za jednapadesátiletého odborníka s minulostí v Prostějově, Chlumci nad Cidlinou, Spartě, Slovácku, Jihlavě i Hradci Králové přichází na Žižkov vicemistr Evropy z roku 1996 Michal Horňák, jenž ještě na podzim seděl na lavičce druholigové letenské rezervy.

Dvaapadesátiletý Horňák by měl začít operovat na Praze 3 co nevidět. "Ještě nemáme jasno, jak si rozdělíme kompetence. Míša je nyní mimo Prahu, v pátek se potkáme," avizoval na stránkách iSport.cz Kotal.

Viktorii čekají ještě do rozjezdu třetiligové soutěže přáteláky s Chrudimí, Vlašimí a Spartou B. Vše pro ni vypukne za měsíc a něco domácím kláním s Přepeřemi.

"Odnese" to Fortelný? Po Daňkovi vábí Rosický na rudou stranu metropole i tohoto talentovaného mládežníka...