Nátlak na Inter postavil Škriniara do nekomfortní situace. Nevypadne během jara z herního tempa?

Nátlak na Inter postavil Škriniara do nekomfortní situace. Nevypadne během jara z herního tempa?

Slovenský reprezentační obránce Milan Škriniar v létě opustí Inter Milán a po šesti letech věrné služby zvedne kotvy. Někdejší tvář Žiliny či Sampdorie Janov si svůj přesun chtěla prosadit již v závěru zimního přestupového okna, ale Nerazzurri jej odmítli uvolnit. Tamní kouč Simone Inzaghi prohlásil, že se rozhodně hráči mstít nebude, ale své místo v sestavě si musí zasloužit.

Škriniar se před pár dny domluvil na spolupráci s PSG, která má začít v létě. Snaha byla změnit působiště již během ledna, ale nakonec se tak nestalo. Slovenský legionář tak zůstane v Itálii až do konce června, kdy mu na San Siru vyprší smlouva.

Od té chvíle se stane novou akvizicí PSG, ale do té doby hrát může, ale také nemusí. V úterý nebyl Škriniar zařazen do zápasové nominace proti Atalantě, ale i tak kouč Interu odmítá řeči, že by hráče nechal celé jaro vysedávat na lavičce náhradníků.

„Nemáme žádný problém, bude s námi trénovat nejlepším možným způsobem a čas od času se rozhodnu, jestli ho do zápasu nasadím nebo ne,“ nechal se slyšet Inzaghi. Francouzský gigant nabídl italskému klubu 10 milionů eur, když Škriniara uvolní již během zimního okna, ale Inter požadoval dvojnásobek.

KAUZA NITA! VE SPARTĚ HO NEÚPROSNĚ ODSTAVILI, CHUŤ SE USMÍŘIT ZTRATILY OBĚ STRANY. JAKOU ROLI V TOM HRÁL ROSICKÝ?