Bude Neuer svých slov ještě litovat? V hře je i varianta, že dres Bayernu už neoblékne, jeho otravné řeči vadí i Nagelsmannovi

Bude Neuer svých slov ještě litovat? V hře je i varianta, že dres Bayernu už neoblékne, jeho otravné řeči vadí i Nagelsmannovi

Německý reprezentační brankář Manuel Neuer se dostal do křížku a vedením Bayernu Mnichov za nedávný rozhovor, ve kterém právě kritizoval bavorský velkoklub kvůli lednovému vyhazovu trenéra gólmanů Toniho Tapaloviče, který do Mnichova přišel spolu s Neuerem v roce 2011 ze Schalke 04.

Neuer si v rozhovoru pro The Athletic postěžoval na aktuální dění ve vedení Bayernu kvůli vyhazovu svého kamaráda a trenéra brankářů Toniho Tapaloviče. „Ta zpráva je jako kdyby mi vyrvali srdce zaživa. Brutálnější věc jsem v kariéře nezažil,“ netajil rozhořčení šestatřicetiletý kapitán Bayernu, který je do konce sezony zraněný.

Německý brankář si při lyžování po mistrovství světa totiž zlomil nohu. Neuer je v bavorském klubu brán jako velká legenda, získal 28 trofejí, ale v rozhovoru pro The Athletic měl podle vedení klubu říkat umírněnější slova.

Podle klubu Neuer upřednostnil osobní zájmy nad zájmy klubu, a především tato slova by nikdy neměla zaznít z úst kapitána. Brankář se ohrazuje zase tím, že mu nikdo vyhazov Tapaloviče pořádně nevysvětlil, a tak je momentálně velmi pravděpodobné, že Neuer po 12 sezonách v Mnichově skončí, neboť oporu nemá ani u trenéra Nagelsmanna.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.