Jánoš: Nebudeme se stydět za to, že chceme být co nejvýš, v hlavách jsme nastavení dobře, což je nejdůležitější

Jánoš: Nebudeme se stydět za to, že chceme být co nejvýš, v hlavách jsme nastavení dobře, což je nejdůležitější

Ve středové formaci rozjetých Bohemians 1905 nyní vedle sebe nastupují dva bývalí hráči Sparty Adam Jánoš a Aleš Čermák, jenž dorazil do Ďolíčku letos v zimě z Viktorie Plzeň.

Jak se změnily úkoly na hřišti pro prvně jmenovaného, který má za sebou štace v Jihlavě, Mladé Boleslavi, Karviné i Baníku?

"Úplnou změnu necítím. Aleš je technicky založený hráč a hodně ho to táhne i dopředu. Známe se spolu z působení v Mladé Boleslavi a víme, co od sebe můžeme čekat. Hrajeme víceméně stejné rozestavení se dvěma středními záložníky, takže se v podstatě nezměnilo nic," informoval na webu bohemians.cz rodák z Uherského Hradiště.

"Klokani" vytěžili z prvních dvou jarních utkání plný počet bodů (z celého peletonu neztratila ani bod už jen sousední Slavia) a pokaždé se jim podařilo triumfovat s čistým kontem. Jedná se o snový start?

"Úplně nevím, zda bych to pojmenoval zrovna takhle. Každopádně nám těch šest bodů obrovsky pomůže nejen bodově, ale také po psychické stránce. Do každého zápasu jdeme s jasným cílem. Chceme vyhrát za každou cenu a já jen věřím, že v tom budeme pokračovat i nadále," pokračoval před nedelním kláním s třetí Spartou svěřenec Jaroslava Veselého.

Zelenobílí jsou nyní v tabulce na velmi lichotivé čtvrté pozici a na pátou Sigmu i šestý Hradec mají dva body náskoku. Mluví už se u Botiče o skupině o titul?

"O čtvrté místo jsme se porvat chtěli a povedlo se nám úkol zvládnout. Sezona je však ještě dlouhá. Nějak se bavíme, ale není to ještě úplně na pořadu dne. Samozřejmě se nebudeme stydět za to, že chceme být co nejvýš. Když už takhle nahoře jsme, tak se chceme o tyhle příčky porvat. V hlavách jsme dobře nastavení, což je nejdůležitější," zakončil ostřílený Jánoš.

Za mých časů byla Letná nedobytnou pevností, Minčev prokázal, že je nebezpečným střelcem, tvrdí Bičík

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.