Kritika brněnské naděje a budoucího sparťana Ševčíka? Rajnoch by mu chyby donekonečna nepromíjel...

Kritika brněnské naděje a budoucího sparťana Ševčíka? Rajnoch by mu chyby donekonečna nepromíjel...

I když patří brněnský klenot Michal Ševčík mezi nejproduktivnější hráče celé FORTUNA:LIGY, ani on se v posledních dnech nevyhnul chybám. V tomto případě defenzivním...

Dvacetiletý mladík, jenž by mohl v letní přestávce zamířit za lepším do Sparty, se podepsal jak pod poslední prohru v Edenu se Slavií (0:2), tak pod domácí porážku s Viktorií Plzeň (1:3) a zaslouženě byl kritizován...

Všiml si toho i expert Jan Rajnoch, jenž podle něj dostal po posledním výjezdu do Vršovic za uši. "Udělal chybu, když uhnul ve zdi, před týdnem zase nechal jednoduše odcentrovat Mosqueru před vyrovnávací brankou Plzně. Možná se mu dají tyhle věci občas promíjet, ale ne donekonečna a musí vědět, že tím tým ztrácí body," napsal ve svém sloupku pro sport.cz jednačtyřicetiletý expert.

O talentu hráče podle jeho slov není třeba pochybovat, ovšem s "ale". "Musí mít odpovědnost i přesto, že je rozdílový hráč a dokáže to týmu zase v jiných zápasech vrátit. Otázkou je, zda právě jeho dávat do zdi, já bych ho tam asi tedy nedával, ale to je otázka spíše pro Richarda Dostálka, který jinak odvádí s týmem skvělou práci. Také do Edenu přijel jeho tým s otevřeným hledím a odvážnou hrou, jen takto se mohou hráči posouvat dál," obrátil vše na pozitivní výhled exreprezentant.

I s přípravou je Brno už pět zápasů bez výhry a v prvoligové tabulce je nyní jedenácté, s tím, že Jablonec ani Teplice nejsou příliš daleko. Ve 20. kole dorazí do druhého největšího města Česka devátý Baník, který má o tři body více.

Stal se Hráčem kola produktivní LK37, motivovaný Nguyen, pivař Hübschman či prvně dvouciferný Květ?