Přestupové perličky z Old Trafford: S Osimhenem svitla naděje, jak si stojí Rashford a kdo půjde přes palubu?

Přestupové perličky z Old Trafford: S Osimhenem svitla naděje, jak si stojí Rashford a kdo půjde přes palubu?

Jarní část Premier League je v plném proudu a Manchester United aktuálně okupuje třetí místo v tabulce se ztrátou pěti bodů na lídra Arsenal. Jisté je, že pod nizozemským stratégem Erikem ten Hagem se Rudí ďáblové vydali správným směrem, ale neobejde se to bez dalších změn během letního přestupového okna. O čem se aktuálně mluví na Ostrovech na adresu klubu se sídlem na Old Trafford?

Anglický gigant se nikterak netají zájmem o nigerijského střelce Victora Osimhena. Hvězda Neapole původně neměla být k mání, ale prezident celku pod Vesuvem Aurelio de Laurentiis obrátil a naznačil, že se někdy objeví nabídka, která se nedá odmítnout. Podle listu Daily Mail by se musela pohybovat okolo 100 milionů eur.

Prioritou Manchesteru United je taktéž udržet nejlepšího střelce této sezóny Marcuse Rashforda, který napříč všemi soutěžemi nasbíral už 24 přesných zásahů. Erik ten Hag v rozhovoru pro Sky Sports připomněl, že se o nové smlouvě jedná, neboť ta současná platí jen do června příštího roku. Tato jednání bedlivě sledují i potencionální zájemci a na svou šanci čekají například Bayern Mnichov, Real Madrid či PSG.

V létě se očekává příchod několika tváří, což sebou přináší i odchod nepotřebných součástek kabiny. Prvním na odstřel má být dle informací The Sun anglický reprezentační obránce Harry Maguire, o kterého se zajímá West Ham. Kladiváři si brousí zoubky také na Anthonyho Martiala, který je spojován i se svým někdejším zaměstnavatelem Monakem. Klub by měli opustit ale i Donny van de Beek či Scott McTominay.

LaLiga by si měla vzít příklad z Premier League. Morata žádá za rasistické urážky doživotní tresty