Snad si nějaké góly schovávám do mistrovských utkání v jarní části, doufá nejlepší střelec Karviné

Snad si nějaké góly schovávám do mistrovských utkání v jarní části, doufá nejlepší střelec Karviné

I když byl slovenský útočící hráč Rajmund Mikuš během podzimu nejlepším střelcem Karviné, v průběhu zimní přípravy se gólově odmlčel a to zejména proto, že nastupoval v záložní řadě...

"Snad si tedy nějaké góly schovávám do mistrovských utkání v jarní části. Doufám," uvedl v interview pro stránky mfkkarvina.cz odchovanec Slovanu Bratislava, jenž na zdejší mapě prošel také Jihlavou.

Sedmadvacetiletý hráč by měl zůstat na křídle i nadále. "Bavil jsem se s trenérem a říkal, že ano. Ale jsem připravený v případě potřeby zaskočit i na kraji obrany – to je jasné," ubezpečil karvinské publikum fotbalista, jemuž se střelecky nejvíce dařilo na štacích v Novém Mestě nad Váhom a Dubnici.

Protože nemá rád běhání bez míče, jaká byla z jeho pohledu končící zimní příprava? "Určitě nejtěžší, jakou jsem zatím zažil. Fakt jsme hodně běhali, kondiční trenér Juraj Kubišta nám nakládal velké porce. Ale rozumím tomu, že to je potřeba. Musíme být připraveni na náročnou jarní část," doplnil.

Start jara pošle jeho klub proti vedoucí Příbrami, která přišla o pár důležitých hráčů a má nového trenéra Dušana Uhrina mladšího. Tomuto souboji přisuzuje maximální důležitost.

"Ztrácíme na Příbram šest bodů a potřebujeme tohle manko jednoznačně stáhnout," burcoval celou kabinu kolega Michala Papadopulose, od nějž se bude čekat v odvetné části ročníku větší produktivita, než tomu bylo na podzim.

Vyškov se zahraničního zbrojení nebojí. Kteří 3 nováčci ze Zambie, Ugandy a Francie se budou prát za druhý tým F:NL?