V Sigmě byl dlouhé roky, v Pardubicích jen pár měsíců. Zahradníček už pod Kováčem dohrál a hledá si klub

V Sigmě byl dlouhé roky, v Pardubicích jen pár měsíců. Zahradníček už pod Kováčem dohrál a hledá si klub

Angažmá devětadvacetiletého záložníka Tomáše Zahradníčka v momentálně předposledních Pardubicích nemělo dlouhého trvání. 

Hlavní trenér východočeského celku Radoslav Kováč již odchovance Sigmy Olomouc, v jejíž barvách prožil drtivou většinu své dosavadní kariéry, evidentně nepotřebuje.

V jarní části už se Zahradníček v nominacích neobjevoval a poslední soutěžní start za FK absolvoval v úvodu listopadu v Uherském Hradišti.

Křídelník s tržní cenou okolo pěti milionů korun, jenž dorazil na východ Čech z Hané loni v září, se tak ocitl bez angažmá hned po půl roce, což na svém Twitteru potvrdil i novinář Michal Kvasnica.

Za Pardubice šel ve FORTUNA:LIZE do akce šestkrát, čtyřikrát se tak stalo od úvodního hvizdu a dohromady strávil na hřištích 305 minut čistého času.

Zkušený středopolař, který má za sebou v nejvyšší soutěži 161 vystoupení, 8 branek a jednadvacet gólových asistencí, si tak bude muset najít novou klubovou adresu.

Nemohla by to být druhá liga v Česku, Rakousku, nebo snad v Polsku?

Pulpit: Někteří hráči si vůbec neuvědomují, co znamená nosit dres Baníku. Předvést tohle za mě, fanoušci by mě ukamenovali


Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.