Turínem cloumaly emoce. Pogba navlékl poprvé od svého loňského letního návratu dres Juventusu

Turínem cloumaly emoce. Pogba navlékl poprvé od svého loňského letního návratu dres Juventusu
OBSAHUJE VIDEO

Šestatřicetinásobný šampion Serie A z turínského Juventus Stadium opět nabírá sílu a protože se mu podařilo ovládnout všech posledních pět ligových soubojů, v tabulce už se vyškrábal až na sedmou pozici a pozvolna se dotahuje na špičku.

V městském derby proti Turínu (4:2) už u toho byl i co nevidět třicetiletý středopolař Paul Pogba, jenž navlékl trikot Staré dámy poprvé od svého loňského návratu na sever Apeninského poloostrova.

Francouzský mistr světa z roku 2018 se dostal do hry v osmašedesáté minutě, když ještě za nerozhodného stavu nahradil Argentince Enza Barrenecheuau a o pár minut později se Juve podařilo vstřelit vítěznou branku.

Díky pětadvaceti absolvovaným minutám si připsal spoluhráč Milika, Vlahoviče či Keana první soutěžní start od dubna 2022, kdy ještě operoval v Premier League a oblékal trikot Manchesteru United.

Majitel čtyř Scudett si poranil pravé koleno nedlouho po svém comebacku v Turíně. Operaci nejprve odmítal, protože doufal v nominaci na mistrovství světa do Kataru, nicméně později své rozhodnutí přehodnotil a artroskopii se podrobil již v září.

"Byla to dlouhá doba, co Pogba nemohl nastoupit. Jsme šťastní, že se vrátil zpět. Hrajeme zápas co tři dny, takže potřebujeme každého, kdo je k dispozici," uvedl na juventus.com trenér Massimiliano Allegri.

Pátý březnový den se Juventus představí na římském Olympijském stadionu. Mohl už by být v základu?

Gvardiol, Mbappé či Bellingham dovnitř, Nacho s Modričem ven?

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.