Předseda Prostějova je s doplněním kádru spokojen. Týká se to i příchodu gólmana Vejmoly z třetiligových Záp

Předseda Prostějova je s doplněním kádru spokojen. Týká se to i příchodu gólmana Vejmoly z třetiligových Záp

Prostějov, jehož největší útočnou posilou se již na startu zimní přípravy stal slovenský obr Tomáš Malec, se na tiskové konferenci před rozjezdem jarní části pochlubil dalšími novými příchody.

Soupisku hanáckého A-týmu oficiálně rozšířili také David Moučka, Sosthene Gouamene Dano, Ondřej Chvěja, Šimon Gabriš a Luděk Vejmola.

Osmadvacetiletý gólman naposledy hájil barvy třetiligového celku SK Zápy, nicméně v minulosti prošel také Jihlavou, Mladou Boleslaví či Sparotu Kolín.

Před pár lety dokonce zkoušel štěstí i v norském Haugesundu, nicméně v roli náhradníka si nakonec v Eliteserien během půl roku nezachytal ani jedno utkání.

Předseda 1. SK František Jura se vyjádřil v tom smyslu, že klub získal kvalitní hráče, s nimiž se pokusí poprat o přední příčky tabulky. "S doplněním kádru jsem spokojený," oznámil na 1skprostejov.cz zmíněný funkcionář.

Prostějovští, kteří začínají v sobotu 4. března na domácím trávníku s Varnsdorfem, měli hodně slabý podzimní rozjezd, což by na jaře neradi opakovali. Zimní přípravu však provázelo více zdravotních absencí než obvykle...

"S vyslovením spokojenosti zůstávám opatrný," doplnil upřímný hlavní kouč Pavel Šustr, který je znám svou náročností a důrazem na stoprocentní fyzickou připravenost i maximální nasazení v každém okamžiku.

Jarolím přišel těsně před druholigovým derby o nigerijského forvarda, který zkusí štěstí v první lotyšské lize

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1.SK Prostějov (@1.sk_prostejov)