Spartu čeká v Ostravě peklo, předvídá Frýdek a přeje si, aby byl střet Plzně se Slavií remízovým utkáním

Spartu čeká v Ostravě peklo, předvídá Frýdek a přeje si, aby byl střet Plzně se Slavií remízovým utkáním

Držitel stříbra z Eura 1996 Martin Frýdek zastává názor, že ze tří týmů, co hrají o titul, má momentálně nejlepší formu "jeho" Sparta. Jarní stíhací jízda letenského "S" se mu zatím jednoznačně zamlouvá...

Sám někdejší tvůrce hry měl přitom strach, že vše půjde do kopru během anglického týdne, nicméně třetí tým tabulky ho dle jeho názoru naopak zvládl skvěle a stále je ve hře hned o dvě domácí trofeje.

"Sparta předvedla výborný první poločas proti Zlínu, ale pak byla škoda, že ho nedorazila, aby byl klid. Pak těžké pohárové utkání proti Liberci a teď si úplně v klidu poradila s Teplicemi," zrekapituloval poslední dění na portálu tn.nova.cz třiapadesátiletý expert.

Dvanáctinásobnému šampionovi Česka se povedl začátek jara. "Sparta si zvedla sebevědomí a začala si věřit. Nejde jen o Kuchtu, i Čvančara dává góly. Haraslín má výbornou formu, takže když se nedaří jednomu, tak to střelecky vezme ten druhý," všiml si držitel pěti domácích primátů.

Některé poločasy Sparty se mu opravdu líbí. Je pouze škoda, že svěřenci Briana Priskeho takto nedokáží hrát celý zápas. Třiadvacáté kolo FORTUNA:LIGY je navíc zavane do Ostravy, kde se čeká velmi těžká bitva o plný počet bodů.

"Myslím a přeju si to, že Plzeň se Slavií bude remízové utkání. Baníku se sice moc nedaří, ale to je úplně jedno. Proti Spartě se každý chce ukázat a bude tam peklo. Fanoušci jsou sice na Baník naštvaní, ale Sparta je Sparta a lidi určitě přijdou," zakončil otec Christiana Frýdka z Liberce a Martina Frýdka z Luzernu.

Favoritem na titul je už Sparta. Tvrdík se omlouvá za zkažený víkend, Trpišovský svou arogancí připomněl Vrbu