Změny v Realu? Křídelník do Barcelony, vytoužený středopolař i nástupce Benzemy

Změny v Realu? Křídelník do Barcelony, vytoužený středopolař i nástupce Benzemy

Fanoušci Realu Madrid si už zvykli, že v lednovém přestupním termínu se toho na Santiago Bernabéu moc neděje. O to zajímavější a napínavější je pak letní termín. Co zajímavého by se podle goal.com mohlo v hlavním městě Španělska udát za pár měsíců?  

Vedení Realu Madrid zintenzivnilo snahy o příchod Juda Bellinghama. Zástupci klubu se v úterý v Londýně před odvetným osmifinálovým duelem Ligy mistrů proti Chelsea setkali s agentem a otcem anglického reprezentanta a opory bundesligové Borussie Dortmund.

Setkání v hotelu Chelsea Harbor se za Real zúčastnil Juni Calafat, jenž měl Bellinghamovi nastínit projekt, jehož by měl být mladý záložník součástí. Vzhledem k tomu, že v Madridu je nejistá budoucnost Toniho Kroose a Luky Modriče, doznal Bellinghamův příchod na významu. Ve středu pole by měl zapadnout do trojúhelníku k Eduardu Camavingovi a Aurélienu Tchouamenimu.

Novou posilou by mohl být i Dušan Vlahovič. Za útočníka Juventusu je prý Real ochotný nabídnout 40 milionů eur a levého beka Ferlanda Mendyho k tomu. Vlahovič by měl být nástupcem Karima Benzemy, který se navíc v letošním ročníku často potýká se zdravotními problémy.

Zamávat kabině by naopak mohlo Marco Asensio. Ofenzivního hráče prý jeho agent Jorge Mendes nabídl konkurenční Barceloně! Asensiovi vyprší na konci právě probíhajícího ročníku smlouva a Real se zatím nemá k jejímu prodloužení.

Podle všeho by ale sedmadvacetiletý křídelník neměl mít o zájemce nouzi, takže přesun na Camp Nou by byl hodně šokující.