V Jihlavě doufají, že proti lépe postavené Karviné převáží misky vah na jejich stranu mládí, nadšení a dravost...

V Jihlavě doufají, že proti lépe postavené Karviné převáží misky vah na jejich stranu mládí, nadšení a dravost...

V Jihlavě vstoupili do jarních bojů F:NL bezgólovou remízou s šestou Chrudimí. Druhou březnovou neděli pak dorazí na Vysočinu pátá Karviná, která patří díky zkušenému kádru a zázemí k nejžhavějším favoritům na postup mezi elitu a na vedoucí Příbram ztrácí jen tři body, což vskutku není mnoho.

Před druhým jarním kolem promluvil asistent Ondřeje Smetany Tomáš Palinek. "V nadcházejícím duelu hodláme být velmi aktivní a pohybliví. Určitě chceme být dobře organizovaní jak v defenzívě, tak i v ofenzívě. Věřím, že poctivou prací jsme schopní branky do sítě Karviné vstřelit a uspět,“ ukázal optimismus člen trenérského štábu.

Karvinský kádr obsahuje jména jako Papadopulos, Mikuš, Bartl, Nešický, Ciupa, Soukeník, Cienciala, Boateng, Adeleke, Žídek, Bederka či Budínský. Kde vidí přednosti MFK? "V první řadě musím zdůraznit, že soupeř disponuje velmi zkušenými hráči. Proti ní chceme nasadit naše mládí, nadšení a dravost a doufáme, že misky vah převáží na naši stranu,“ informoval Palinek.

Poslední vzájemné utkání ovládla Karviná, která před domácím publikem vybojovala těsnou výhru 2:1. Jihlava tak má svému nejbližšímu soupeři co vracet.

V Teplicích chyboval ten, co sestavoval kádr, míní Pulpit. Není Vydra na lavičce přílišný luxus? A může ještě z Matouška vyrůst hvězda?