Další klubová štace pro Asensia? Prodloužit s Realem odmítl, nyní se rýsuje šokující přesun

Další klubová štace pro Asensia? Prodloužit s Realem odmítl, nyní se rýsuje šokující přesun

Svou kariérní budoucnost řeší intenzivně prakticky celou právě probíhající sezónu. Před pár dny si dokonce dovolil odmítnout nejnovější nabídku Realu Madrid na prodloužení spolupráce. I proto se přibližuje varianta, že v létě bude k mání zdarma. Podle portálu TheHardTackle se nyní objevila šokující zpráva, že ve hře o jeho zisk mají být i Katalánci.

Hlavní rival Bílého baletu v LaLize měl být kontaktován hráčovým agentem Jorge Mendesem, který hledá pro svého svěřence vhodného zaměstnavatele. Bez smluvního závazku si může sedmadvacetiletý španělský útočník zajistit dobré mzdové prostředky.

Jeho jméno bylo v uplynulých měsících spojováno především s kluby z Premier League, konkrétně pak s Liverpoolem či Chelsea, ale možností je také setrvat na Pyrenejském poloostrově. Barcelona s ohledem na své finanční možnosti mohla tuto nabídku vyslyšet, neboť Asensio se ji hodí i do herního stylu a projevu.

Hráč, který svou profesionální kariéru nastartoval v Mallorce, vykázal záblesky brilantnosti, ale na San Bernabéu nebyl schopen tyto výkony převést v konzistentní formu. V právě probíhající sezóně má na svém kontě šest gólů a pět asistencí.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.