Tragický vstup do utkání, jako ze zlého snu, litoval liberecký asistent po výprasku od Boleslavi

Tragický vstup do utkání, jako ze zlého snu, litoval liberecký asistent po výprasku od Boleslavi

Jako ze zlého snu. Liberec zažil v Mladé Boleslavi naprosto tragický vstup do utkání, když po 19 minutách prohrával už 0:3. Nakonec prohrál 0:4 a propadl se až do skupiny o udržení.

„Měli jsme tragický vstup do utkání, jako z nejhoršího snu. Po vlastní nedůslednosti a nedůrazu jsme do 19. minuty dostali první tři góly. Navíc byly ze standardních situací, ke kterým vůbec nemuselo dojít,“ litoval asistent libereckého trenéra Ivan Kopecký, který na lavičce zastoupil Kozla.

Liberec opravdu začal, jak nejhůře mohl, a za necelých dvacet minut zahodil veškeré šance na bodový zisk.

„Chybělo nám šest hráčů, ale nechci se na absence vymlouvat. Do tohohle utkání jsme neměli herně úplně špatné výkony. Musíme teď hráče psychicky zvednout, aby dali hlavy nahoru,“ dodal Kopecký.

Severočechům rozhodně nepomohla ani absence hlavního kouče Luboše Kozla, který musel zůstat na tribuně kvůli trestu za čtyři žluté karty. Jeho asistent se na to ale nevymlouval.

„Nejsme první ani poslední, komu se to stalo. Řešili jsme to standardně. Nějaké informace jsme měli přes sluchátko, o poločase jsme měli nějaké pokyny, co změnit,“ řekl Kopecký.

Liberec se sice zvedl a hrál výrazně lépe než během tragického úvodu, na snížení, natož na bodový zisk to nestačilo. Naopak ještě ve druhé půli počtvrté inkasoval z kopačky Fulneka.

Slovan prohrál už potřetí v řadě a počtvrté z posledních pěti zápasů. Příští víkend doma vyzvou vedoucí Slavii.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.